• inter2Dňa 3.6.2009 (streda) futbalisti prípravky Hamuliakovo na pôde Inter Bratislava prehrali 5:3

Strelci gólov: Lukáš Vilim, Dávid Lengyel, Adam Duffek

S kvalitným súperom sme začali hrať veľmi dobre a už v piatej minúte sme po strele Lukáša Vilima vyhrávali 1:0. Po góle sme trochu poľavili a už o dve minúty bolo vyrovnané. Našťastie sme sa rýchlo spamätali a v deviatej minúte po krásnej akcií nás Dávid Lengyel znovu dostal do vedenia. Po góle bola hra vyrovnaná a obidva tímy si nevypracovali žiadnu významnú šancu. V 17. a 20. minúte naša obrana vytvorila dva veľké chyby a zrazu sme prehrávali my. Druhý polčas sme začali výborne a už v prvej minúte Adam Duffek svojim dôrazom strelil vyrovnávajúci gól. To bolo z našej strany všetko, od tohto momentu sme sa ako keby uspokojili a mysleli, že súper sa sám porazí. Pri každej lopte sme boli neskôr, obrancovia nevedeli trafiť do lopty a naše ojedinelé náznaky šancí sme s prehľadom zahadzovali čo kvalitný súper samozrejme využil. V tomto zápase sa nám zdalo, že viacerým hráčom ako keby „napršalo“ do nosa a súperi sa porazia sami hneď ako vybehneme na ihrisko, ale bohužiaľ si Interisti nevšimli proti akým „hviezdam“ hrajú a zvíťazili. Dúfam, že chlapci sa do ďalšieho zápasu spamätajú a znovu sa vrátia k predchádzajúcim výborným výkonom.

Posted by Monika Vilimova @ 07:15

• Napíšte vaš komentár

upozornenie: Administrátori stránky môžu váš komentár zmazať, komentáre sa kontrolujú a až po kontrole sú publikovane. Nie je potrebne zadávať komentáre viac krát.