• rohoznik1

Dňa 17.5.2009 (nedeľa) o 15:30  na domácom ihrisku ďalší súťažný zápas s družstvom

Hamuliakovo:FC Rohožník

stav  4:5

Strelci gólov: Dávid Lengyel 2, Lukáš Vilim, Tomáš Lászlo

Zápas očami trénerov: Zápas  s prvým a najlepším súperom súťaže sme začali bojovne a tým sme držali vyrovnanú hru. Napriek tomu sme v ôsmej minúte dostali prvý gól. Ani po obdržanom góle sme nevzdali a dokonca sme súpera párkrát zatlačili a vypracovali si vyložené šance, hlavne dvojica Dávid Lengyel a Lukáš Vilim zahodili po dve. Súper vďaka výbornej obrane na čele s Tomášom Lászlom sa zmohol iba na strely z diaľky a čo prešlo cez obranu to dobre chytajúci Nikolas chytil. Tesne pred koncom polčasu dvaja najlepší hráči Rohožníka predviedli peknú akciu a strelili nám druhý gól. Na začiatku druhého polčasu sme po rýchlom útoku už v prvej minúte strelili gól Dávidom Lengyelom. Po góle sme znovu zvýšili tlak a vypracovali sme si ďalšie šance, ktoré sme bohužiaľ nepremenili čo súper využil a strelil nám ďalší gól. Ani tento gól chlapcov nezlomil a naďalej sa pokúšali výsledok otočiť čo sa im v priebehu dvoch minút aj peknými gólmi Lukáša Vilima  a Dávida Lengyela aj podarilo a bolo 3:3. Po vyrovnaní naši chlapci naďalej útočili ale už sa na nich začala prejavovať únava a aj menšia skúsenosť s takýmito ťažkými zápasmi a dostali sme dva rýchle góly a znovu sme prehrávali o dva góly. Chlapcov nezlomil ani tento stav a znovu sa pokúšali ešte stav otočiť vo svoj prospech. Po peknej strele Tomáša Lászla sme sa ešte dotiahli na rozdiel jedného gólu ale bohužiaľ už nebol čas na vyrovnanie. Napriek prehre musím pochváliť chlapcov za výborný výkon čo ocenili aj početní diváci

Posted by Monika Vilimova @ 07:33